Svadobné šaty - Recenzie, názory našich zákazníkov

Názory a odozvy našich zákazníčiek...

 

Dobrý deň,

 

šaty sú naozaj veľmi pekné - farba, materiál aj spracovanie sú presne také isté ako na katalógovom obrázku. Kruh perfektne sedí a závoj je ešte lepší ako som čakala (pretože má rovnakú krajku ako šaty). Naozaj im nie je čo vytknúť a som s nimi veľmi spokojná. Dorobili sme im malé gombičky a sľučky na vypínanie vlečky, takže dúfam, že budú aj v rámci možnosti pohodlné pri chodení. Dúfam, že všetko dobre dopadne a určite pošlem nejaké foto.

 

S pozdravom

Jana H., Nitra

 

 

Dobrý deň.

 

Ďakujem za krásne šaty, sú naozaj nádherné, vrelá vďaka všetkým, ktorí sa podieľali na výrobe mojich šiat. Potom Vám pošlem aj foto nevesty, a inak sedia veľmi dobre, len som nečakala až takú dlhú vlečku, ale inak sú naozaj prekrásne... Ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníčiek, majte sa kráse.

 

S pozdravom

Dadka K., Handlová

 

 

Dobrý deň, 

 

chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za nádherné svadobné šaty, ktoré som včera prevzala. Som s nimi nadočakávanie spokojná a presne na centimeter mi sedia. Ďakujem aj za ústretovosť a informácie o tom, kedy mi bude zásielka doručená. Vás a Vašu firmu budem posúvať a len v tom najlepšom...

 

S pozdravom

Soňa J., Trenčín

 

 

Dobrý deň, 

 

chcem sa vám iba poďakovať, šaty ma príjemne prekvapili, sú naozaj geniálne. Mala som kúsok obavu, ako to vypáli, ale sú naozaj prekrásne.

Budem vás určite odporúčať.

 

S pozdravom

Alexandra D., Zvolen

 

 

Dobrý deň,

 

dnes som si u vás kúpila šaty priamo v predajni  a chcela by som sa vám touto cestou ešte raz veľmi pekne poďakovať za nádherné svadobné šaty. Pochodila som už naozaj veľa salónov, ale hociktoré vaše šaty sú oveľa krajšie ako tie, ktoré som videla doteraz. Mala som problém vybrať si,

ale nie preto, že by nebolo z čoho, ale preto, že všetky boli tak nádherné. S mojim výberom som nadmieru spokojná.

 

Ďakujem

Mirka T., Pezinok

 


Vážená pani Brezinová,

 

chcela by som sa Vám touto cestou pekne poďakovať za svadobné šaty, sú nádherné, som nadmieru spokojná. Šaty sú vyhotovené podľa dohody, aj mi perfektne sedia. Výšivka je prekrásna, na obrázku nebolo vidieť malé perličky, bolo to milé prekvapenie. :-) 

Pošlem Vám potom nejaké fotky zo svadby. Ďakujem aj za Vašu ochotu a rýchle vybavenie mojej objednávky.

 

S priateľským pozdravom

Silvia L., Kolárovo

 

 

Dobrý deň,

 

svadobné šaty sú nádherné, ako z rozprávky, ešte krajšie ako na obrázku, šitie veľmi kvalitné vo farbe dark ivory, naozaj skvostné. Som veľmi spokojná. Človek bude nerozumný, ak si za cenu 401,- EUR (kde bola aj trojkruhová spodnička a krásny závoj), neobjedná cez túto skvelú stránku šaty ušité na mieru, pretože cena požičovného je častokrát vyššia. Naozaj v tejto dobe je to veľká pomoc, nemusíte sa báť, že sa šaty roztrhnú a doplácať požičovniam za škody. Za tú cenu to bol naozaj nečakaný zážitok, som vďačná že táto firma existuje, takže klobúk dole. 

Ešte raz ďakujem a odporúčam túto stránku všetkým nevestičkám, neoľutujete!

 

S pozdravom

Andrea F., Banská Štiavnica

 

 

Vážená pani Brezinová,

 

chcela by som sa Vám zo srdca poďakovať za Vašu spoľahlivosť a ústretovosť a za veľmi príjemný prístup, ktorý poskytujete. Šaty sú skutočne famózne. Sú veľmi pohodlné, cítim sa v nich skutočne veľmi dobre, čo je veľmi dôležité, nakoľko sa nemusím sústrediť na žiadne nedostatky.

Závoj je taktiež úplne dokonalý, niet čo dodať. Snáď iba toľko, že vyjadrujem svoju 100%-nú spokojnosť.

 

Ďakujem Vám, s pozdravom

Erika K., Šaľa

 

 

Ahoj Želka,

 

chcela by som sa Ti veľmi pekne poďakovať za skvelé svadobné šaty, aj vďaka ktorým som si svoj veľký deň naozaj užila. Cítila som sa ako princezná, šaty boli skvostné, čipka bola precízne povyšívaná, šaty sedeli ako uliate a vlečku som ocenika najmä pri pózovaní pred fotoaparátom. Z veľkého množstva šiat na Tvojej internetovej stránke bolo naozaj ťažké vybrať si, ale pri výbere mi pomohla najmä možnosť vyskúšať si šaty aj osobne v Tvojom salóne v Lučenci. Ešte raz ďakujem a pri prezeraní svadobných fotiek budem na Teba spomínať len v tom najlepšom!

 

Veronika G., Bratislava

 

 

Dobrý deň p. Brezinova,

 

chcem Vám veľmi pekne poďakovať za šaty, sedia veľmi dobre. Zožali veľký úspech :-), všetkým svadobčanom sa páčili.

 

Prajem pekný deň,

Katarína Š., Považská Bystrica

 

 

Dobrý večer pani Brezinová,

 

šatky dnes dorazili a sú úúúúúúúžasnéééééééé. Keď ich dcérka uvidela, veľmi sa jej páčili. Veľmi pekne ďakujeme, keď budeme niekedy potrebovať šaty na zvláštnu príležitosť, určite sa na Vás obrátim. Prajem Vám všetko dobré, veľa skvelých zákazníkov a keďže sa blížia najkrajšie sviatky roka, chcem Vám popriať šťastné a veselé Vianoce a všetko dobré v Novom rku 2011. 

 

S pozdravom, veľmi spokojná zákazníčka z Piešťan, Iveta D.

 

 

Pekný deň Vám prajem,

 

dnes som dostala to bolerko, no je prekrásne. Ďakujem Vám veľmi pekne. Do nového roku len to najlepšie,

Klára, Írsko

 

 

Dobrý deň,

 

chcela by som Vám veľmi pekne poďakovať za krásne svadobné šaty, ktoré som dnes od Vás prevzala, sú naozaj nádherné a perfektne mi sedia. Som 100%-ne spokojná, určite Vás budem odporúčať aj iným.

 

Erika L., Jovice

 

 

Dobrý deň,

 

práve včera som sa vrátila na Slovensko. Moje svadobné šaty ušité u Vás sú nádherné a sedia mi ako uliate. Takže by som sa Vám chcela ešte raz veľmi pekne poďakovať. S pozdravom

 

Jana L., Poprad

 

 

Dobrý deň p. Brezinová,

 

chcela by som vám vyjadriť obrovskú vďaku za prekrásne svadobné šaty, ktoré mi kuriér práve doniesol. Pri osobnej návšteve vášho salónu som bola milo prekvapená a nadmieru spokojná s vašou ústretovosťou a ochotou. Máte nádherné šaty, už som pochodila množstvo salónov, ale  u Vás je naozaj z čoho vyberať. Prajem veľa úspechov a množstvo takých spokojných zákazníčiek, aká som bola ja.

 

S pozdravom

Bystranska, Banská Bystrica

 

 

Dobrý večer pani Brezinová,

 

veľmi pekne ďakujem za šaty. Sú KRÁSNE. Pravdupovediac, veľmi som sa bála, či mi sadnú rozmery šiat, či bude farba a materiál taký aký má byť. Mala som veľa pochybných myšlienok. Keď mi však prišla zásielka, celá nedočkavá som ju otvárala a hneď som sa aj obliekala... Musím sa pochváliť, že som urobila správny výber a šatky mi sadli ako uliate. Sú nádherné, ešte raz veľmi pekne ďakujem za Váš čas, ochotu pri predaji. Váš salón srdečne odporúčam. S pozdravom

 

Zuzana Š., Kľušov

 

 

Dobrý deň,

 

včera som vás navštívila osobne a mala som z Vás super pocit, a z tých šiat? No jednoducho krása. Sú krásne, veľmi sa z nich teším a aj materiál je veľmi dobrý. Prajem vám veľa veľa spokojných zákazníčiek a aby sa vám darilo. Budem vás určite odporúčať...

 

Zákazníčka zo Zvolena

 

 

Dobrý deň prajem,

 

Chcela by som sa Vam ešte dodatočne veľmi pekne poďakovať za úžasné svadobné šaty. Sedeli výborne všetkým sa veľmi páčili, chválili výber. Posielam na ukážku zopár fotiek. Ešte raz ďakujem a prajem veľa spokojných neviest. 

 

Terézia, Praha